ТРЕТИ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА

      ВОКАЛНО И ТАНЦОВО ИЗКУСТВО

       “ЗВЕЗДЕН СБЛЪСЪК“

          16.12.2017г.

          гр.Велико Търново

 

 

Конкурса е включен в културният календар на гр. Велико Търново

Изтеглете регламент

Изтеглете Заявка за участие

ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА

ВОКАЛНО И ТАНЦОВО ИЗКУСТВО

“Звезден Сблъсък “ 17.12.2016г.

гр.Велико Търново

 

 

Програма – Втори национален конкурс за вокално и танцово изкуство „Звезден сблъсък“ 

Регламент за участие „Звезден Сблъсък“ 2016 

Заявка за участие

Жребий

 

%d0%b7%d0%b2%d0%b5%d0%b7%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%81%d0%b1%d0%bb%d1%8a%d1%81%d1%8a%d0%ba%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%822016-okon4atelen

Ред за явяване на сцена на

 Първа възрастова група поп, рок и джаз 5 – 7 г.

  1. Теодора Стоянова
  2. Мая Стефанова
  3. Ангелика Любомирова
  4. Венера Гитева
  5. Иван Мишев
  6. Александър Момински
  7. Елена Георгиева Райкова
  8. Стефани Емилова Ефтимова
  9. Преслава Драгомирова
  10. Анджелина Петрова Йорданова
  11. Александра Бойчева Петрова
  12. Белослава Александър Костадинова
Ред за явяване на сцена на Втора възрастова група поп,
рок и джаз 8 – 11 год.
  1. Симона-Йоана Даниел Гайдурска
  2. Никол Николаева
  3. Катерина Ясенова Христова
  4. Марсел Деянов Хаджийски
  5. Габриела Калоянова Илиева
  6. Александра Ивкова Стойчева
  7. Рада Георгиева
  8. Марина Иванова Петрова
  9. Михаил Йорданов Петров
  10. Анелия Илиева
  11. Зехра Неждет Мехмедова
  12. Йоана Емилова Янева Мехмедова
  13. Рая Христофорова Спасова
  14. Денимира Гачкова
  15. Йоана Емилова Янева

    Ред за явяване на сцена на Tрета възрастова група поп, рок и джаз

    1.Василена Васкова Конзова
    
    2. Кристиана Атанасова
    
    3. Ема Стефанова 
    
    4. Полина Колева Пенчева 
    
    5. Мишел Петрова Йорданова 

    Ред за явяване на сцена на Четвърта възрастова група

    поп, рок и джаз

    1.Християна Станиславова Христова

    2. Мая Младенова

    3. Вяра Георгиева

    4. Василена Илиева

    Ред на явявяване на сцена Първа възрастова група 

    Рождествени и новогодишни песни

  16. Теодора Стоянова
  17. Мая Стефанова
  18. Ангелика Стоянова
  19. Венера Гитева
  20. Иван Мишев
  21. Александър Момински
  22. Андреа Павлинова Косевана
  23. Александра Бойчева Петрова
  24. Белослава Александър Костадиновa
  25. Мартина Господинова

 

Ред за явяване на сцена

на

Втора и Трета и Четвърта

възрастова група

Рождествени и Новогодишни песни

II група:

1. Симона-Йоана Даниел

2. Габриела Калоянова Илиева

3.Марина Иванова Петрова

4. Михаил Йорданов Петров

5.Василена Васкова Конзова

6.Габриела Красимирова Кънева

 

 

ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА ВОКАЛНО И ТАНЦОВО ИЗКУСТВО

“ЗВЕЗДЕН СБЛЪСЪК“ 10.10.2015г. гр.Велико Търново

  plakat (3)